شرکت بین المللی تولیدی و بازرگانی مانا ابتکار، با چندین سال سابقه یکی از وادرکنندگان بزرگ در عرصه کامپوزیت و محصولات پتروشیمی میباشد.

واردات کالا از کشورهای مختلف یک فعالیت تجاری و اقتصادی مهم می باشد که از دیرباز به منظور تامین نیازهای جامعه در میان جوامع مختلف رواج داشته است. در واقع همانطور که می دانید تولید برخی کالاها به دلیل نبود امکانات کافی یا تنوع موقعیت جغرافیایی کشورها، به راحتی قابل انجام نبوده و لذا برای تولید این دسته از کالاهای خاص باید هزینه های سنگینی پرداخته شوند، به همین جهت دولت ها سعی دارند با فراهم آوردن شرایط مناسب برای انجام فرآیند واردات کالا، نیازهای جامعه خود را تامین نمایند.

واردات کالا در وهله اول یک امر مهم و حیاتی در تامین نیازهای یک جامعه شناخته می شود؛ به طوری که در صورت عدم توجه به این فعالیت مهم اقتصادی ممکن است دولت ها در آینده ای نزدیک با مشکلات بزرگی مواجه شوند، پس می توان گفت که توجه به این فعالیت اقتصادی در پیشرفت و توسعه یک کشور امری مهم و حیاتی شناخته می شود.

شرکت بین المللی مانا ابتکار با واردکردن محصولات زیادی از جمله چسب، پارچه، مواد خام کامپوزیت و غیره از کشورهای چین،هند و خاورمیانه توانسته است در زمینه امر اقتصادی به کشور خود کمک کند.